Studia stacjonarne pierwszego stopnia prowadzone w języku polskim

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Komunikaty Kierunkowych Komisji Rekrutacyjnych
| Agnieszka Gampe-Matysiak

Komunikat z dnia 13.08.2024 r.

Kierunkowe Komisje Rekrutacyjne w dniu 13 sierpnia 2024 r. ustaliły poniższe obniżone limity punków rankingowych na wskazanych kierunkach studiów stacjonarnych pierwszego stopnia:

• kierunek ekonomia - limit punktów - 180
  • kierunek gospodarka turystyczna - limit punktów - 117
  • kierunek międzynarodowe stosunki gospodarcze - 103
  • kierunek informatyka i ekonometria - limit punktów - 218
  • kierunek zarządzanie - limit punktów - 174

Kandydaci, którzy uzyskali w postępowaniu rekrutacyjnym liczbę punków równą lub wyższą wskazanym limitom punktów rankingowych zostali zakwalifikowani do etapu składania dokumentów. Odpowiednie statusy kandydatów zostały wprowadzone w systemie IRK.

Warunkiem koniecznym przyjęcia na studia jest złożenie przez kandydatów dokumentów rekrutacyjnych w terminie do 20 sierpnia 2024 r. (data wpływu do Uczelni). Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania dokumentów zostaną przesłane na Państwa konta rekrutacyjne w systemie IRK.

Jednocześnie Kierunkowe Komisje Rekrutacyjne informują, że na kierunkach: jakość i rozwój produktu (limit punktów - 86), międzynarodowe stosunki gospodarcze (limit punktów 103) oraz zarządzanie i inżynieria produkcji (limit punktów 91) są jeszcze wolne miejsca. O przyjęcie na te kierunki studiów mogą ubiegać się kandydaci, którzy ubiegali się o przyjęcie na inne kierunki studiów stacjonarnych pierwszego stopnia i nie zostali zakwalfikowani na te kierunki oraz w postępowaniu rekrutacyjnym uzyskali liczbę punktów równą lub wyższą niż limity punktów określone dla kierunków, na których są wolne miejsca.  Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z właściwymi Komisjami Rekrutacyjnymi poprzez opcję "Zadaj pytanie" na stronie danego kierunku, w terminie do 16 sierpnia 2024 r.:

- kierunek międzynarodowe stosunki gospodarcze: https://e-rekrutacja.ue.poznan.pl/pl/offer/S1_PL_SZ_202425/programme/S1-MSG/?from=field:MSG

- kierunek jakość i rozwój produktu: https://e-rekrutacja.ue.poznan.pl/pl/offer/S1_PL_SZ_202425/programme/S1-JiRP/?from=field:JiRP

- kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji: https://e-rekrutacja.ue.poznan.pl/pl/offer/S1_PL_SZ_202425/programme/S1-ZIP/?from=field:ZIP .

Oferta jest ważna do wyczerpania limitu miejsc, a w wypadku nadwyżki kandydatów decyduje kolejność zgłoszeń. Kandydaci nie ponoszą dodatkowej opłaty rekrutacyjnej. Po decyzji Kierunkowej Komisji Rekrutacyjnej dokumenty trzeba będzie złożyć do 21.08.2024 r.

Przyjmowanie dokumentów:

Dokumenty rekrutacyjne będzie można złożyć w siedzibie Uczelni, w punkcie przyjęć zorganizowanym w Auli w budynku A UEP (al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań) w godzinach 8.00 - 14.00.

Dnia 16.08.2024 r. Biuro Rekrutacji oraz punkt przyjmowania dokumentów będą nieczynne.